Liftago  Taxi

... Měníme svět dopravy ...
 
lifttago


     
|
|
|
|
|
|

       Aplikace je sdílena  


           MLM marketingem
           
              a to bezplatně 

    
   

          Forma sdílení  je možnost
   
                   výdělku !!!  

Taxi


     Najdi si své taxi

                      


                   Budoucnost v taxi patří aplikaci Liftago Taxi 

Liftago  popis aplikace

Stránka Join Something New byla vytvořena za účelem registrace a podpory budoucích marketérů naší nové technologické služby. Registrovaní marketéři mohou díky Join Something New získat informační náskok a připravit se tak, aby mohli ihned po uvedení této služby na trh začít vydělávat na jejím globálním šíření. Vizí této služby je poskytovat bezproblémové dopravní řešení lidem po celém světě a uvolnit cestu mobilitě budoucnosti a novým technologiím, které přinese.

Tato vize se ukazuje být velice opodstatněná. Stále více úspěšných společností totiž začalo investovat velké peníze do této oblasti zájmu. Příkladem mohou být nové technologie v automobilovém průmyslu (adaptivní tempomat, automatické parkování), rozšíření car sharingu, Google auta bez řidičů, inteligentní řešení dopravy ve městech od IBM a další.

Abychom dosáhli vytyčeného cíle, zvolili jsme náš první produkt, který odstartuje naši cestu k inteligentní mobilitě, přinese dostatečné příjmy pro financování našeho komunitního podnikání (Vás) a našich dalších plánovaných produktů.

Taxislužba nového tisíciletí

Liftago Taxi je zbrusu novou technologickou službou, která prostřednictvím mobilních aplikací přímo propojuje pasažéry (s aplikací Liftago Taxi) s taxikáři (s aplikací Liftago Driver), a poskytuje výhody všem zúčastněným:

 • Pasažéři se díky Liftago mohou těšit na včasnější, spolehlivější a pohodlnější taxislužbu, na výběr řidiče dle hodnocení a zkrácení doby čekání. Vyhnou se také předraženým jízdám a nepříjemným překvapením.
 • Řidiči díky Liftago získají přístup k více zakázkám, přičemž zaplatí pouze minimální, pevně stanovený poplatek za každou objednávku, kterou prostřednictvím Liftago obdrží. Žádné další poplatky jim nebudou účtovány. S Liftago tak mohou poskytovat lepší služby a získat maximum z každé směny.
 • Marketéři (jako jste Vy) nemusí nic prodávat. Vy a Vaše marketingová komunita budete finančně odměňováni za šíření využití těchto aplikací (které jsou zdarma ke stažení) mezi pasažéry a řidiče taxi. Vaše komunita získá příjem, kdykoliv si zákazník z Vaší komunity objedná taxi pomocí Liftago. Navíc jako Liftago marketéři neplatíte žádné poplatky!

Odkaz pro registraci ZDE: http://www.joinsomethingnew.com/cs/6ZRV9

Liftago Community Business

Lidé po celém světě utrácejí miliony za taxislužbu, tak ať za to tato služba stojí! S Liftago komunitním podnikáním máte možnost, prostředky a motivaci k tomu získat svůj podíl na taxi byznysu na celém světě. Níže si můžete prohlédnout schéma rozdělování odměn v rámci Liftago komunitního podnikání.

Funguje to následovně:

 • Na začátku vidíte hlavní úkol každého marketéra Liftago: zajistit, aby co nejvíce pasažérů a řidičů taxi používalo aplikace Liftago. Pasažéři z Vaší komunity si objednávají taxi přes aplikaci Liftago Taxi. Řidiči jejich objednávky přijímají prostřednictvím aplikace Liftago Driver. V momentě, kdy řidič přijme objednávku, získává od něj Liftago malý fixní transakční poplatek. Tento poplatek je jediným poplatkem, který řidiči platí za objednávky, které díky Liftago získali. Pro Liftago se jedná o zdroj financování.
 • Polovina tohoto poplatku zůstává u Liftago za účelem financování nákladů, zisku a dalšího růstu služby Liftago.
 • Druhá polovina tvoří odměny marketérů (Vás) za to, že šíříte využití služby Liftago. Tato polovina je proto základem pro Liftago Reward Plan (plán odměn).
 • 11 % původního poplatku zůstává stranou v podobě Bonus Reserve (bonusové rezervy). Tyto peníze budou použity k nastavení speciálních odměn pro nejúspěšnější marketéry. Abychom dokázali tyto odměny nastavit správně a motivačně, musíme vyčkat na spuštění služby, díky které získáme zpětnou vazbu z trhu.
 • 39 %, tedy zbývající část z původního transakčního poplatku, představuje hlavní část Vašich odměn: Taxi Ride Bonus (bonus z taxi jízd ve Vaší komunitě).
 • Taxi Ride Bonus je rozdělován rovnoměrně do šesti úrovní marketérů (každý je patronem toho dalšího v linii). Posledním marketérem, který získá 6,5 % transakčního poplatku je ten, který zajistil, že pasažér využil aplikaci Liftago Taxi právě díky němu (prostřednictvím zvacího kódu ke stažení aplikace). Tento princip rozdělování odměn zaručuje, že každý marketér získá několik centů za každou jízdu pasažérů ze své komunity. Marketéři však získávají svůj Taxi Ride Bonus pokaždé, když si pasažéři z jejich komunity objednají taxi přes Liftago. Představte si, že dokážete zaregistrovat 10 dalších marketérů do 1. linie Vaší komunity, a každý z těchto marketérů zaregistruje dalších 5 marketérů a 5 pasažérů do vlastní první linie. Poté tato první linie udělá totéž a tak dál. Nyní díky Vám jezdí téměř 40 000 pasažérů v šesti liniích Vaší komunity. Pokud každý pasažér ve Vaší komunitě objedná taxi přes Liftago jednou za měsíc, znamená to pro Vás měsíční příjem více než tisíce dolarů. Co když ale budou jezdit pasažéři častěji? Co kdybyste registrovali do své komunity taxikáře, kterým ukážete, jak se stát marketéry ve Vaší komunitě? Tím do Vaší komunity přivedou mnoho pasažérů, které dennodenně potkávají. Zkrátka je jen na Vás, jak maximalizujete potenciál Vaší komunity! Jednoduché animované video Vám ukáže základní princip role Liftago marketéra a její potenciál. Všimnete si velkého rozdílu mezi klasickým síťovým marketingem a naším komunitním podnikáním?

Zde je několik hlavních výhod našeho inovativního konceptu:

 • Nic neprodáváte. Vaším úkolem je efektivně sdílet Liftago aplikace (které jsou zdarma ke stažení) a inkasovat z každého jejich použití.
 • Nic za tuto příležitost neplatíte. My poskytujeme nápad, nástroje a příležitost a odměňujeme Vás za to, že nám pomáháte šířit využití služby Liftago po celém světě.
 • Nabízíte uživatelům velkou přidanou hodnotu. Pasažéři využívají taxi službu tak jako tak. S Liftago ale usnadňujete životy řidičů i pasažérů, a to ku prospěchu všech zainteresovaných stran.
 • Jste součástí udržitelného podnikání. Liftago Taxi je naším prvním produktem a ačkoliv se počet pasažérů na celém světě zdá nevyčerpatelný, svůj strop má. Časem plánujeme uvedení dalších produktů či aplikací, které Vám i Vaší komunitě poskytnou další příležitosti, a které nás posunou blíže ke splnění vize bezproblémové mobility.

Co nás čeká dále?

1. Nyní, po zveřejnění služby Liftago Taxi, můžete snáze využít aktualizovaný web Join Something New k rozšiřování Vaší komunity marketérů. Pro registraci nových marketérů nadále využívejte správný odkaz obsahující Vaši unikátní přezdívku, kterou jste si vybrali během registrace (www.joinsomethingnew.com/přezdívka). Pokud registrujete někoho ze zahraničí, používejte registrační stránku v příslušném jazyce (například: www.joinsomethingnew.com/de/přezdívka, kde “de” znamená němčinu). Seznam dostupných jazyků se rozšiřuje podle zemí, kam expanduje náš byznys.

Vaše osobní stránka na Join Something New je přístupná po zadání Vaše e-mailu, přezdívky a PIN kódu, které jste obdrželi při registraci e-mailem. Na této stránce naleznete údaje o růstu a statistikách Vaší komunity, mapu Vaší a globální komunity, kalkulátor pro odhad potenciálních příjmů, sekci dokumentů, stránku s častými dotazy a Vaši profilovou stránku.

DŮLEŽITÉ: Stránka Join Something New slouží (ještě před uvedením služby Liftago Taxi na trh) k registraci nových marketérů do Vaší komunity. Nicméně Vám velmi doporučujeme prostřednictvím Join Something New registrovat i řidiče taxi, kteří si takto rádi vytvoří sekundární příjem. Řidiči taxi mají každý den nejlepší přístup k velkému počtu pasažérů a ostatních řidičů. Proto jsou ideálními marketéry pro Vaši komunitu. Takto mají možnost získat příjem ze všech Liftago jízd pasažérů, které registrovali, k Vašemu i jejich prospěchu.

2. Liftago.com bude brzy k dispozici v notifikačním režimu, takže zde budete moci do své komunity registrovat potenciální pasažéry a řidiče. Registraci do Vaší komunity zajistíte stejným způsobem jako v případě zvacího kódu Join Something New, tedy sdílením odkazu s Vaší přezdívkou: www.liftago.com/přezdívka. Pasažéři a řidiči taxi na této stránce zanechají svůj e-mail a budou vyzváni k jeho verifikaci automatickým e-mailem. Po spuštění služby v jejich zemi jim pošleme odkaz ke stažení aplikace Liftago (tento odkaz bude obsahovat Váš zvací kód). Jakmile si přes tento odkaz aplikaci stáhnou, budou patřit do Vaší komunity. Po uvedení Liftago na trh bude stránka Liftago.com plně funkční a budete moci řídit své marketingové aktivity odsud.

Navštivte stránku Join Something New a prostudujte si aktualizovanou sekci často kladených dotazů (FAQ). Vždy oceníme Vaši zpětnou vazbu, proto se v případě otázek a návrhů obracejte na info@joinsomethingnew.com.

Tato doporučení jsou platná pro fázi před spuštěním služby Liftago. Jakmile dostane newsletter oznamující její spuštění, bude veškerá marketingová aktivita směrem k pasažérům, řidičům ale i novým marketérům soustředěna na stránce www.liftago.com. Všechny Vaše údaje (přístupová data a údaje o Vaší komunitě) budou bezpečně převedena z Join Something New do Vaší nové osobní stránky Liftago.

Vždy kontaktujte svého patrona, u kterého jste se zaregistrovali a který se o vás bude starat. Pokud ne, kontaktujte moji osobu. Můj odkaz na registraci je  http://www.joinsomethingnew.com/cs/6ZRV9.

Informace 

 

Další novinky 

Najdete průběžně zde Další